11 Oca
MilliyetEmlak Kapanıyor mu ? Faliyetlerini Durdurma kararı

MilliyetEmlak Kapanıyor mu ? Faliyetlerini Durdurma kararı

MilliyetEmlak.com'un Kurumsal Kullanıcıları gönderdiği mail aşağıda paylaşılmıştır. Faliyetlerini durdurma ve yayın değişikliğine gideceğini anladığımız milliyet emlak , Saha personellerinede ulaşılamaması üzerine telefonda verilen bilgiye göre çalışan ekiplerde işten çıkartıldı. Neden böyle bir karar alındığı bilinmeyen milliyet emlak firması ile ilgi gelişmeleri tüm kullanıcıları merak ile beklemektedir.

 

Değerli iş ortaklarımız; 

 

Şirketimizin bünyesinde faaliyet gösteren Türkiye'nin ilk emlak sitesi olan www.milliyetemlak.com ‘un iş modelinin ve faaliyet alanının değiştirilmesine karar verilmiştir.

 

01.02.2019 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere, www.milliyetemlak.com , reklam üzerinden gelir elde eden ve emlak sektörüne hizmet veren bir içerik portalı haline dönüştürülecektir.

MilliyetEmlak.com 'un kurumsal kullanıcılarına gönderdiği mail aşağıda paylaşılmıştır.

Alınan bu karar doğrultusunda 31.01.2019 tarihi itibariyle ‘Kurumsal Üyelik Sözleşmesi’nin 7.2. maddesi uyarınca sözleşmeniz fesih edilecek olup, üyelik kullanım hakkınızın bu tarih itibari ile sonlandırılacağını ve tüm haklarınızın saklı tutulacağını bilgilerinize sunarız.

 

Saygılarımızla,